Hoe is het om te wonen bij Jados? Een van onze bewoners in Tilburg deelt zijn ervaring. Hij studeert en woont begeleid op kamers.
"Toen ik net bij Jados kwam wonen, werd ik op een persoonlijke, positieve, stimulerende manier bijgestaan. Zo kon ik op mijn eigen tempo wennen aan het voor het eerst op mijzelf wonen en alle bijbehorende facetten van dat nieuwe leven.
Nadat ik volledig was gesetteld, werd ik op een persoonlijke, passende manier geprikkeld en gestimuleerd om doelen te stellen. En om stap voor stap aan deze doelen te werken. Ook hierin komt de nadrukkelijk persoonlijke aanpak van Jados naar voren. Je staat er nooit alleen voor: de begeleiding zal waar nodig altijd mogelijkheden bieden om aan deze doelen te werken.
“Je staat er nooit alleen voor”
Hoewel Jados zich vooral focust op studie, zelfstandig wonen en werk, is Jados voor bewoners en studenten of mensen die al werken ook een veilige haven. Om een beroep op te doen bij onverwachte situaties die naar mijn ervaring altijd meedenkend, behulpzaam, adequaat en compassievol worden beantwoord. Al met al ben ik hartstikke blij dat ik bij Jados woon, waarbij ik durf te zeggen dat ik een tweede thuis heb gevonden dat voor altijd warme herinneringen bij mij zal oproepen."
Kunnen we je helpen of heb je een vraag? We helpen je graag.
Sneltoets: Ctrl+Shift+A