6 september 2023
Plek bij Jados
Beschikbare woonruimte bij Jados
Studentenhuizen
Bij het studentenhuis in Maastricht is er direct plek. Bij onze studentenhuizen in Arnhem, Den Bosch, Dordrecht en Eindhoven is op dit moment een korte wachtlijst.
Woonlocaties
Op de Jados woonlocaties in Drachten, Maastricht en Schiedam hebben we per direct plek voor iemand met autisme in een levensfase waarin werk centraal staat. In Den Bosch, Dordrecht, Eindhoven, Leeuwarden en Sliedrecht is er een korte wachtlijst.
Ambulante begeleiding
Wil je liever begeleiding in je eigen woonomgeving? Je kunt je altijd vrijblijvend aanmelden voor (ambulante) begeleiding in alle gemeenten waar we actief zijn.
Aanmelden?
Aanmelden kan via www.jados.nl/aanmelden.
* Of je in aanmerking komt voor bovenstaande woonlocaties is van meerdere factoren afhankelijk (onder andere je zorgindicatie).
Laatste nieuws
Blijf op de hoogte
Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief. Je ontvangt dan ongeveer tien keer per jaar onze nieuwsbrief.
Onze diensten
Over Jados
Handige links